Sada bezdrátových magnetických LED světel s dynamickými blinkry, Wi-Fi, 4 funkce, 12-24V (TT.12018B-CAN)

2 499 Kč
Skladem

Sada zadních bezdrátových světel s dynamickými blinkry a s rychlou montáží na magnet. Bezdrátová montáž svítilny umožňuje bezproblémové a rychlé připojení díky Wi-Fi 2,4GHz. Svítilna je se 4 funkcemi: obrysové světlo, brzdové světlo, směrový blinkr, podsvícení SPZ. Univerzální napětí 12-24V. Třída těsnosti IP 67, prachotěsná, vodotěsná a odolná proti vibracím. Rozměry 118x93x64 mm. Světla jsou homologována.

Některé modely automobilů představují pro přídavné žárovky LED zvláštní výzvy. Při modernizaci vozidla přídavnými žárovkami LED může dojít k problémům, jako jsou chybová hlášení na palubní desce, blikání nebo ztlumená světla. Tato chybová hlášení neznamenají, že samotná žárovka LED je vadná.

12018B-CANbus vám zajistí konstantní výkon světel s vylepšenými žárovkami LED, abyste si mohli užít dokonalý elektrický soulad se svým automobilem.

Baleno v kufříku.

SNADNÁ MONTÁŽ A DEMONTÁŽ!

VELMI SILNÝ MAGNET!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto osvětlení nalezne v zemědělství využití také u závěsné techniky, která má nedostatečné či poškozené osvětlení a v případě, že s ní chcete co nejdříve vyrazit na silnici. I když je toto osvětlení spíše využitelné pro zemědělskou techniku, další využití rovněž nalezne například u větších vozíků/přepravníků za automobily.

Jednoduše se připojí sedmipólová zásuvka, která obsahuje WiFi vysílač, do traktoru a poté se musí spárovat dvojice světel. Světla mají na zadní straně magnet, takže je lze velmi snadno uchytit kdekoliv na zadní straně připojeného nářadí/stroje, tudíž nepotřebujete žádné speciální nástroje k uchycení. Světla disponují čtyřmi obvyklými funkcemi – obrysové a brzdové světlo, směrovka a osvětlení registrační značky. 

Jelikož vše funguje na principu bezdrátové technologie, světla mají lithiovou baterii, která se musí nabíjet. Baterie se nabíjí 3 hodin a světla dokážou svítit 8 hodin s dosahem 20m..

Vhodné pro:
- osobní automobily a nákladní vozidla (homologované)
- přívěsy a návěsy
- zemědělské stroje a zařízení
- stavební stroje
Funkce:
- poziční světlo - kontrolka STOP (červená) - dynamický ukazatel směru (oranžový) - osvětlení SPZ (bílé)


Technické parametry:

Rozměry 118x93x64 mm 
Počet funkcí: 4
Napájení: 12/24V (dobíjí se síťovým adaptérem nebo autozapalovačem)

Konektor: 7PIN zástrčka s anténou
Rozsah pracovních teplot: -40°C až +50°C
Doba nabíjení: 3 hodiny

Doba svícení: 8 hodin
Dosah: 20m
Montáž: magnet s přísavkou
Typ LED: SMD 2835   
Sada obsahuje: 2 světla, nabíjecí kabel, nabíjecí zástrčka do auta, síťová nabíječka, zástrčka 7PIN

Doplňkové parametry

Kategorie: ZADNÍ SVĚTLA
Hmotnost: 1.4 kg
napětí: 12-24 V
životnost: 30 000 h
rozměry: 118x93x64 mm
funkce: 4
homologace: E9, R6, R7, R10
třída: IP67
dosah signálu: 20 m
doba nabíjení: 3 h
doba svícení: 8 h