Sada bezdrátových magnetických LED světel s dynamickými blinkry, Wi-Fi, 4 funkce, 12-24V (TT.12523B)

2 399 Kč
Skladem

Sada zadních bezdrátových světel s dynamickými blinkry a s rychlou montáží na magnet. Bezdrátová montáž svítilny umožňuje bezproblémové a rychlé připojení díky Wi-Fi 2,4G. Svítilna je se 4 funkcemi: obrysové světlo, brzdové světlo, směrový blinkr, podsvícení SPZ. Univerzální napětí 12-24V. Třída těsnosti IP 67, prachotěsná, vodotěsná a odolná proti vibracím. Rozměry 108x102x31 mm. Světla jsou homologována.

Baleno v kufříku.

SNADNÁ MONTÁŽ A DEMONTÁŽ!

VELMI SILNÝ MAGNET!

Detailní informace

Detailní popis produktu


Toto osvětlení nalezne v zemědělství využití také u závěsné techniky, která má nedostatečné či poškozené osvětlení a v případě, že s ní chcete co nejdříve vyrazit na silnici. I když je toto osvětlení spíše využitelné pro zemědělskou techniku, další využití rovněž nalezne například u větších vozíků/přepravníků za automobily.

Jednoduše se připojí sedmipólová zásuvka, která obsahuje WiFi vysílač, do traktoru a poté se musí spárovat dvojice světel. Světla mají na zadní straně magnet, takže je lze velmi snadno uchytit kdekoliv na zadní straně připojeného nářadí/stroje, tudíž nepotřebujete žádné speciální nástroje k uchycení. Světla disponují čtyřmi obvyklými funkcemi – obrysové a brzdové světlo, směrovka a osvětlení registrační značky. 

Jelikož vše funguje na principu bezdrátové technologie, světla mají lithiovou baterii, která se musí nabíjet. Baterie se nabíjí 6 hodin a světla dokážou svítit 10 hodin.

Vhodné pro:
- osobní automobily a nákladní vozidla (homologované)
- přívěsy a návěsy
- zemědělské stroje a zařízení
- stavební stroje
Funkce:
- poziční světlo (červený NEON po celém obvodu) - kontrolka STOP (červená) - dynamický ukazatel směru (oranžový) - osvětlení SPZ (bílé)

Technické parametry:

Rozměry 108x102x31 mm Počet funkcí: 4
Počet LED: 34 Napájení: 12/24V (dobíjí se síťovým adaptérem nebo autozapalovačem) Konektor: 7PIN s anténou Rozsah pracovních teplot: -40°C až +50°C

Doplňkové parametry

Kategorie: ZADNÍ SVĚTLA
napětí: 12-24 V
životnost: 30 000 h
rozměry: 108x102x31 mm
funkce: 4
homologace: R3, R6, R7, R23,R38, R10
třída: IP67